Grupa MU |Zespół piłkarski MU zdobył Puchar Zaawansowanych Technologii

12

8 stycznia o godzinie 15:00 na boisku piłkarskim Binjiang Shuiyun Park odbył się finał meczu piłki nożnej High-tech Cup w składzie ośmiu zawodników, podczas którego MU Group grało z weteranem, zaciekłym wrogiem Huali Hydraulic.
Kąp się w ciepłym słońcu zimy, a sportowcy galopują po boisku z piłką nożną w palcach, skacząc i tocząc się.Cóż za gorąca scena! Już po 5 minutach od otwarcia MU Group wykorzystała rzut wolny z przodu i zdobyła pierwszego gola.Korzystając z okazji, zawodnik 86 podwyższył na 2:0 w ciągu pierwszych 35 minut po mocnym strzale z wąskiej odległości.
Wykorzystując każdą okazję do przełamania, drużyna przeciwna nie dała się prześcignąć i już na początku drugiej połowy prowadziła 2:1.W ciągu 54 minut zawodnik 86 skorzystał z okazji, aby zdobyć dwa gole, a wynik wzrósł do 3-1;Druga drużyna dogoniła rywala i od razu był wynik 3:2.Zmiana wyniku nie tylko sprawdzała siłę fizyczną każdego gracza, ale także testowała psychikę wszystkich zawodników, co stanowiło próbę ducha rywalizacji.Jednakże w dalszym ciągu utrzymywaliśmy przewagę punktową dzięki terminowym zmianom i współpracy w zakresie powiązań.
3 4

Wraz z ostatnim gwizdkiem sędziego MU Group w końcu przełamało magię wicemistrza.Dziesięć lat szlifowania miecza, w końcu tworzymy historię!Dzisiejszy park był świadkiem chwały MU, a dzisiejszy stadion piłkarski należy do ludzi MU!
Wcześniej, po czterech rundach zaciętej rywalizacji w fazie grupowej, drużyna piłkarska MU nie poddała się w półfinale i już na początku zdobyła pierwszą bramkę;Po remisie 1:1, mecz ostatecznie przekształcił się w bezprecedensową, składającą się z 8 rund serii rzutów karnych, w której o włos pokonano drużynę przeciwną 7:6 do finału.
5
Drużyna piłkarska MU powstała w 2004 roku, a stowarzyszenie piłkarskie w 2012 roku. Grupa licząca ponad 20 członków od wielu lat uczestniczy w lidze sponsorowanej przez Związek Piłki Nożnej Ningbo.Mecze są wspaniałe, a postęp z roku na rok jest coraz większy, a drużyna zdobyła trzecie miejsce w High-tech Cup, trzecie i drugie miejsce w Happy Cup.
Ten rok zbiega się także z 20-leciem Grupy MU.Mistrzostwa to nie tylko najlepszy hołd dla 20-lecia, ale także zastrzyk energii do „100 dni ciężkiej pracy”.Zwycięstwo przyjdzie późno, ale nigdy nie będzie nieobecne.Walczący ludzie MU zawsze będą podążać drogą, aby wygrać!
Grupa MU zawsze przywiązywała dużą wagę do kultury sportowej i zdrowia współpracowników, opowiadając się za „MU w sporcie”.Oprócz klubu piłkarskiego założyliśmy także klub koszykówki, klub badmintona, klub frisbee, klub taneczny, klub biegaczy itp., stwarzając kolegom dobre warunki do „życia powyżej 102 lat” z odpowiednią gwarancją finansowania i zdrowym systemem organizacyjnym.